Sumar

http://matematicapentruincepatori.blogspot.ro/ — Matematică pentru începători

Ultimul update — 18:34:08 (15 oră 46 min 27 sec în urmă)
Urmatorul update — 18:34:09
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina0000063547178305586
Gazde IP0000055737521227937
Vizitatori unici0000056439481241880
Sesiuni unice0000058242466265089
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.00.00.01.11.21.3
Sesiuni per vizitator0.00.00.00.00.01.01.11.1
Vizitatori per gazda IP0.00.00.00.00.01.01.11.1

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Sun, 24 Jun 2018 10:20:35)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina635
Gazde IP557
Vizitatori unici564
Sesiuni unice582
Afisari de pagina per vizitator1.1
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina47178
Gazde IP37521
Vizitatori unici39481
Sesiuni unice42466
Afisari de pagina per vizitator1.2
Sesiuni per vizitator1.1
Vizitatori per gazda IP1.1
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina305586
Gazde IP227937
Vizitatori unici241880
Sesiuni unice265089
Afisari de pagina per vizitator1.3
Sesiuni per vizitator1.1
Vizitatori per gazda IP1.1
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-06-18
2018-06-19
2018-06-20
2018-06-21
2018-06-22
2018-06-23
2018-06-24

Top site-uri

Nicio activitate
Contul a fost mutat la Stiinta si Tehnologie
 
Promoveaza cu GoStats