Sumar

http://matematicapentruincepatori.blogspot.ro/ — Matematică pentru începători

Ultimul update — 00:54:17 (1 sec în urmă)
Urmatorul update — 00:54:18
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina0000000309798
Gazde IP0000000231064
Vizitatori unici0000000245185
Sesiuni unice0000000268782
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.00.00.00.00.01.3
Sesiuni per vizitator0.00.00.00.00.00.00.01.1
Vizitatori per gazda IP0.00.00.00.00.00.00.01.1

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Mon, 27 May 2019 00:54:20)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina309798
Gazde IP231064
Vizitatori unici245185
Sesiuni unice268782
Afisari de pagina per vizitator1.3
Sesiuni per vizitator1.1
Vizitatori per gazda IP1.1
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2019-05-21
2019-05-22
2019-05-23
2019-05-24
2019-05-25
2019-05-26
2019-05-27

Top site-uri

Nicio activitate
Contul a fost mutat la Stiinta si Tehnologie
 
Promoveaza cu GoStats