Sumar

http://matematicapentruincepatori.blogspot.ro/ — Matematică pentru începători

Ultimul update — 17:54:12 (18 oră 49 min 54 sec în urmă)
Urmatorul update — 17:54:13
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina0026185102791240728
Gazde IP001507180023177845
Vizitatori unici001507284679188744
Sesiuni unice001507591918206986
Afisari de pagina per vizitator0.00.02.01.20.51.21.21.3
Sesiuni per vizitator0.00.01.01.00.31.01.11.1
Vizitatori per gazda IP0.00.01.01.00.31.01.11.1

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina2
Gazde IP1
Vizitatori unici1
Sesiuni unice1
Afisari de pagina per vizitator2.0
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

Astazi

(Sat, 20 Jan 2018 12:44:06)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina6
Gazde IP5
Vizitatori unici5
Sesiuni unice5
Afisari de pagina per vizitator1.2
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina85
Gazde IP71
Vizitatori unici72
Sesiuni unice75
Afisari de pagina per vizitator1.2
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina102791
Gazde IP80023
Vizitatori unici84679
Sesiuni unice91918
Afisari de pagina per vizitator1.2
Sesiuni per vizitator1.1
Vizitatori per gazda IP1.1
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina240728
Gazde IP177845
Vizitatori unici188744
Sesiuni unice206986
Afisari de pagina per vizitator1.3
Sesiuni per vizitator1.1
Vizitatori per gazda IP1.1
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-01-14
2018-01-15
2018-01-1600:00:00
2018-01-17
2018-01-18
2018-01-1900:00:00
2018-01-20

Top site-uri

Nicio activitate
Contul a fost mutat la Stiinta si Tehnologie
 
Promoveaza cu GoStats