Sumar

http://bugetaripoliticasiprostitutie.blogspot.com/ — BUGETARI DE LUX SI NESIMTIRE DE ZI CU ZI

Ultimul update — 11:44:29 (1 sec în urmă)
Urmatorul update — 11:44:30
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina00000008950
Gazde IP00000004977
Vizitatori unici00000005385
Sesiuni unice00000006135
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.00.00.00.00.01.7
Sesiuni per vizitator0.00.00.00.00.00.00.01.1
Vizitatori per gazda IP0.00.00.00.00.00.00.01.1

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Mon, 17 Dec 2018 11:44:30)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina8950
Gazde IP4977
Vizitatori unici5385
Sesiuni unice6135
Afisari de pagina per vizitator1.7
Sesiuni per vizitator1.1
Vizitatori per gazda IP1.1
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-12-11
2018-12-12
2018-12-13
2018-12-14
2018-12-15
2018-12-16
2018-12-17

Top site-uri

Aces site nu este listat in lista Top site-uri
 
Promoveaza cu GoStats