Sumar

http://gostats.ro — GoStats.ro pro demo version

Ultimul update — Mon, 20 Nov 2017 17:45:46 (1 zi 5 oră 14 min 2 sec în urmă)
Urmatorul update — 17:55:48
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina00731396232101061469933808087
Gazde IP00614824111311275518371
Vizitatori unici00713021116110589621432
Sesiuni unice0020266442136328281303104
Vizitatori reveniti00-1074126335666518264
Ricosare0016741248056095609
Rata Ricosare0.0%0.0%266.7%50.0%95.5%43.1%49.7%49.7%
Afisari de pagina per vizitator0.00.010.410.710.28.713.96.1
Sesiuni per vizitator0.00.02.92.02.01.83.12.1
Vizitatori per gazda IP0.00.01.20.91.01.00.91.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina73
Gazde IP6
Vizitatori unici7
Sesiuni unice20
Vizitatori reveniti-10
Ricosare16
Rata Ricosare266.7%
Afisari de pagina per vizitator10.4
Sesiuni per vizitator2.9
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Astazi

(Tue, 21 Nov 2017 22:59:48)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina1396
Gazde IP148
Vizitatori unici130
Sesiuni unice266
Vizitatori reveniti74
Ricosare74
Rata Ricosare50.0%
Afisari de pagina per vizitator10.7
Sesiuni per vizitator2.0
Vizitatori per gazda IP0.9
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina10106
Gazde IP1113
Vizitatori unici1161
Sesiuni unice2136
Vizitatori reveniti633
Ricosare480
Rata Ricosare43.1%
Afisari de pagina per vizitator8.7
Sesiuni per vizitator1.8
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina146993
Gazde IP11275
Vizitatori unici10589
Sesiuni unice32828
Vizitatori reveniti5666
Ricosare5609
Rata Ricosare49.7%
Afisari de pagina per vizitator13.9
Sesiuni per vizitator3.1
Vizitatori per gazda IP0.9
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina3808087
Gazde IP518371
Vizitatori unici621432
Sesiuni unice1303104
Vizitatori reveniti518264
Ricosare5609
Rata Ricosare49.7%
Afisari de pagina per vizitator6.1
Sesiuni per vizitator2.1
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2017-11-1500:08:11
2017-11-1600:06:47
2017-11-1700:03:03
2017-11-1800:01:19
2017-11-1900:05:00
2017-11-2000:02:34
2017-11-21

Navigatoare

Google Chrome 60.0.3112.113119
Firefox 55.079
Google Chrome 60.0.3112.11643

Timp

026
172
122

Top site-uri

Computere si Internet1
Per ansamblu10
 
Promoveaza cu GoStats