Sumar

http://gostats.ro — GoStats.ro pro demo version

Ultimul update — 13:14:04 (1 sec în urmă)
Urmatorul update — 13:14:05
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina00000249377993860686
Gazde IP00000513170522948
Vizitatori unici00000393177625657
Sesiuni unice000007387451315640
Vizitatori reveniti00000181442519800
Ricosare000003317281728
Rata Ricosare0.0%0.0%0.0%0.0%0.0%64.7%54.5%54.5%
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.00.00.06.411.96.2
Sesiuni per vizitator0.00.00.00.00.01.92.82.1
Vizitatori per gazda IP0.00.00.00.00.00.81.01.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Sun, 22 Jul 2018 13:14:05)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina249
Gazde IP51
Vizitatori unici39
Sesiuni unice73
Vizitatori reveniti18
Ricosare33
Rata Ricosare64.7%
Afisari de pagina per vizitator6.4
Sesiuni per vizitator1.9
Vizitatori per gazda IP0.8
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina37799
Gazde IP3170
Vizitatori unici3177
Sesiuni unice8745
Vizitatori reveniti1442
Ricosare1728
Rata Ricosare54.5%
Afisari de pagina per vizitator11.9
Sesiuni per vizitator2.8
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina3860686
Gazde IP522948
Vizitatori unici625657
Sesiuni unice1315640
Vizitatori reveniti519800
Ricosare1728
Rata Ricosare54.5%
Afisari de pagina per vizitator6.2
Sesiuni per vizitator2.1
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-07-16
2018-07-17
2018-07-18
2018-07-19
2018-07-20
2018-07-21
2018-07-22

Intrari

/35
/my_sites.xml19
/last_guests.xml?id=49234711

Pagini Indrumar

gostats.ro/my_sites.xml64
gostats.ro63
monster.gostats.ro/summary.xml18

Top site-uri

Nicio activitate
Contul a fost mutat la Computere si Internet
 
Promoveaza cu GoStats