Sumar

http://gostats.ro — GoStats.ro pro demo version

Ultimul update — 09:04:34 (0 sec în urmă)
Urmatorul update — 09:04:36
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina00000084163860686
Gazde IP000000618522948
Vizitatori unici000000555625657
Sesiuni unice00000017371315640
Vizitatori reveniti000000185519800
Ricosare000000433433
Rata Ricosare0.0%0.0%0.0%0.0%0.0%0.0%70.1%70.1%
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.00.00.00.015.26.2
Sesiuni per vizitator0.00.00.00.00.00.03.12.1
Vizitatori per gazda IP0.00.00.00.00.00.00.91.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Mon, 22 Oct 2018 09:04:35)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina8416
Gazde IP618
Vizitatori unici555
Sesiuni unice1737
Vizitatori reveniti185
Ricosare433
Rata Ricosare70.1%
Afisari de pagina per vizitator15.2
Sesiuni per vizitator3.1
Vizitatori per gazda IP0.9
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina3860686
Gazde IP522948
Vizitatori unici625657
Sesiuni unice1315640
Vizitatori reveniti519800
Ricosare433
Rata Ricosare70.1%
Afisari de pagina per vizitator6.2
Sesiuni per vizitator2.1
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-10-16
2018-10-17
2018-10-18
2018-10-19
2018-10-20
2018-10-21
2018-10-22

Rezolutii

1366x76894
360x64058
1680x105049

Adancimea de culoare

24223
3263

Top site-uri

Nicio activitate
Contul a fost mutat la Computere si Internet
 
Promoveaza cu GoStats