Sumar

http://gostats.ro — GoStats.ro pro demo version

Ultimul update — 06:18:32 (1 sec în urmă)
Urmatorul update — 06:18:34
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina000000287613860686
Gazde IP0000002312522948
Vizitatori unici0000002254625657
Sesiuni unice00000064321315640
Vizitatori reveniti0000001006519800
Ricosare00000013061306
Rata Ricosare0.0%0.0%0.0%0.0%0.0%0.0%56.5%56.5%
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.00.00.00.012.86.2
Sesiuni per vizitator0.00.00.00.00.00.02.92.1
Vizitatori per gazda IP0.00.00.00.00.00.01.01.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Mon, 20 Aug 2018 06:18:33)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina28761
Gazde IP2312
Vizitatori unici2254
Sesiuni unice6432
Vizitatori reveniti1006
Ricosare1306
Rata Ricosare56.5%
Afisari de pagina per vizitator12.8
Sesiuni per vizitator2.9
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina3860686
Gazde IP522948
Vizitatori unici625657
Sesiuni unice1315640
Vizitatori reveniti519800
Ricosare1306
Rata Ricosare56.5%
Afisari de pagina per vizitator6.2
Sesiuni per vizitator2.1
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-08-14
2018-08-15
2018-08-16
2018-08-17
2018-08-18
2018-08-19
2018-08-20

Top site-uri

Nicio activitate
Contul a fost mutat la Computere si Internet
 
Promoveaza cu GoStats