Sumar

http://gostats.ro — GoStats.ro pro demo version

Ultimul update — 05:04:25 (2 sec în urmă)
Urmatorul update — 05:04:26
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina00000316377993860686
Gazde IP00000643170522948
Vizitatori unici00000503177625657
Sesiuni unice000009487451315640
Vizitatori reveniti00000241442519800
Ricosare000004017281728
Rata Ricosare0.0%0.0%0.0%0.0%0.0%62.5%54.5%54.5%
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.00.00.06.311.96.2
Sesiuni per vizitator0.00.00.00.00.01.92.82.1
Vizitatori per gazda IP0.00.00.00.00.00.81.01.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Tue, 17 Jul 2018 05:04:27)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina316
Gazde IP64
Vizitatori unici50
Sesiuni unice94
Vizitatori reveniti24
Ricosare40
Rata Ricosare62.5%
Afisari de pagina per vizitator6.3
Sesiuni per vizitator1.9
Vizitatori per gazda IP0.8
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina37799
Gazde IP3170
Vizitatori unici3177
Sesiuni unice8745
Vizitatori reveniti1442
Ricosare1728
Rata Ricosare54.5%
Afisari de pagina per vizitator11.9
Sesiuni per vizitator2.8
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina3860686
Gazde IP522948
Vizitatori unici625657
Sesiuni unice1315640
Vizitatori reveniti519800
Ricosare1728
Rata Ricosare54.5%
Afisari de pagina per vizitator6.2
Sesiuni per vizitator2.1
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-07-11
2018-07-12
2018-07-13
2018-07-14
2018-07-15
2018-07-16
2018-07-17

Top site-uri

Nicio activitate
Contul a fost mutat la Computere si Internet
 
Promoveaza cu GoStats