Sumar

http://gostats.ro — GoStats.ro pro demo version

Ultimul update — 18:34:08 (15 oră 53 min 3 sec în urmă)
Urmatorul update — 18:34:09
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina10225613320960624783858823
Gazde IP511112942175346522723
Vizitatori unici61392632085154625346
Sesiuni unice51116426296147811315019
Vizitatori reveniti24311153929519680
Ricosare36818216444174417
Rata Ricosare60.0%54.5%72.7%62.1%21.1%75.6%82.6%82.6%
Afisari de pagina per vizitator1.71.76.25.12.14.612.16.2
Sesiuni per vizitator0.80.81.81.60.61.42.92.1
Vizitatori per gazda IP1.21.20.80.90.31.01.01.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina56
Gazde IP11
Vizitatori unici9
Sesiuni unice16
Vizitatori reveniti3
Ricosare8
Rata Ricosare72.7%
Afisari de pagina per vizitator6.2
Sesiuni per vizitator1.8
Vizitatori per gazda IP0.8
Vizitatori unici

Astazi

(Sun, 24 Jun 2018 10:27:12)
Afisari pagina10
Gazde IP5
Vizitatori unici6
Sesiuni unice5
Vizitatori reveniti2
Ricosare3
Rata Ricosare60.0%
Afisari de pagina per vizitator1.7
Sesiuni per vizitator0.8
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina133
Gazde IP29
Vizitatori unici26
Sesiuni unice42
Vizitatori reveniti11
Ricosare18
Rata Ricosare62.1%
Afisari de pagina per vizitator5.1
Sesiuni per vizitator1.6
Vizitatori per gazda IP0.9
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina960
Gazde IP217
Vizitatori unici208
Sesiuni unice296
Vizitatori reveniti53
Ricosare164
Rata Ricosare75.6%
Afisari de pagina per vizitator4.6
Sesiuni per vizitator1.4
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina62478
Gazde IP5346
Vizitatori unici5154
Sesiuni unice14781
Vizitatori reveniti929
Ricosare4417
Rata Ricosare82.6%
Afisari de pagina per vizitator12.1
Sesiuni per vizitator2.9
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina3858823
Gazde IP522723
Vizitatori unici625346
Sesiuni unice1315019
Vizitatori reveniti519680
Ricosare4417
Rata Ricosare82.6%
Afisari de pagina per vizitator6.2
Sesiuni per vizitator2.1
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-06-18
2018-06-19
2018-06-20
2018-06-21
2018-06-22
2018-06-23
2018-06-24

Top site-uri

Nicio activitate
Contul a fost mutat la Computere si Internet
 
Promoveaza cu GoStats