Sumar

http://gostats.ro — GoStats.ro pro demo version

Ultimul update — Tue, 17 Apr 2018 21:49:38 (2 zi 6 oră 3 min 37 sec în urmă)
Urmatorul update — 21:49:38
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina000122202236834023849265
Gazde IP0001932646888521630
Vizitatori unici0001932836583624315
Sesiuni unice000366495196951312368
Vizitatori reveniti00091822235519317
Ricosare00010118246534653
Rata Ricosare0.0%0.0%0.0%52.6%40.7%68.9%67.6%67.6%
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.06.41.47.912.76.2
Sesiuni per vizitator0.00.00.01.90.31.73.02.1
Vizitatori per gazda IP0.00.00.01.00.31.11.01.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Fri, 20 Apr 2018 03:53:15)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina122
Gazde IP19
Vizitatori unici19
Sesiuni unice36
Vizitatori reveniti9
Ricosare10
Rata Ricosare52.6%
Afisari de pagina per vizitator6.4
Sesiuni per vizitator1.9
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina2236
Gazde IP264
Vizitatori unici283
Sesiuni unice495
Vizitatori reveniti82
Ricosare182
Rata Ricosare68.9%
Afisari de pagina per vizitator7.9
Sesiuni per vizitator1.7
Vizitatori per gazda IP1.1
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina83402
Gazde IP6888
Vizitatori unici6583
Sesiuni unice19695
Vizitatori reveniti2235
Ricosare4653
Rata Ricosare67.6%
Afisari de pagina per vizitator12.7
Sesiuni per vizitator3.0
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina3849265
Gazde IP521630
Vizitatori unici624315
Sesiuni unice1312368
Vizitatori reveniti519317
Ricosare4653
Rata Ricosare67.6%
Afisari de pagina per vizitator6.2
Sesiuni per vizitator2.1
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-04-14
2018-04-15
2018-04-16
2018-04-1700:01:30
2018-04-18
2018-04-19
2018-04-20

Top site-uri

Nicio activitate
Contul a fost mutat la Computere si Internet
 
Promoveaza cu GoStats