Sumar

http://gostats.ro — GoStats.ro pro demo version

Ultimul update — 07:31:10 (1 sec în urmă)
Urmatorul update — 07:31:12
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina00000003860686
Gazde IP0000000522948
Vizitatori unici0000000625657
Sesiuni unice00000001315640
Vizitatori reveniti0000000519800
Ricosare00000000
Rata Ricosare0.0%0.0%0.0%0.0%0.0%0.0%0.0%0.0%
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.00.00.00.00.06.2
Sesiuni per vizitator0.00.00.00.00.00.00.02.1
Vizitatori per gazda IP0.00.00.00.00.00.00.01.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Fri, 16 Nov 2018 07:31:11)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina3860686
Gazde IP522948
Vizitatori unici625657
Sesiuni unice1315640
Vizitatori reveniti519800
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator6.2
Sesiuni per vizitator2.1
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-11-10
2018-11-11
2018-11-12
2018-11-13
2018-11-14
2018-11-15
2018-11-16

Top site-uri

Nicio activitate
Contul a fost mutat la Computere si Internet
 
Promoveaza cu GoStats