Sumar

http://gostats.ro — GoStats.ro pro demo version

Ultimul update — 23:08:28 (12 oră 49 min 27 sec în urmă)
Urmatorul update — 23:08:29
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina00544257045311343853815397
Gazde IP00636643510268518864
Vizitatori unici0064064359655621855
Sesiuni unice0099415920300661304577
Vizitatori reveniti005-15-21304971518405
Ricosare00151830552975297
Rata Ricosare0.0%0.0%16.7%141.7%67.1%70.1%51.6%51.6%
Afisari de pagina per vizitator0.00.09.010.65.610.413.96.1
Sesiuni per vizitator0.00.01.52.41.22.13.12.1
Vizitatori per gazda IP0.00.01.01.10.71.00.91.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina54
Gazde IP6
Vizitatori unici6
Sesiuni unice9
Vizitatori reveniti5
Ricosare1
Rata Ricosare16.7%
Afisari de pagina per vizitator9.0
Sesiuni per vizitator1.5
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

Astazi

(Tue, 12 Dec 2017 11:57:55)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina425
Gazde IP36
Vizitatori unici40
Sesiuni unice94
Vizitatori reveniti-15
Ricosare51
Rata Ricosare141.7%
Afisari de pagina per vizitator10.6
Sesiuni per vizitator2.4
Vizitatori per gazda IP1.1
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina4531
Gazde IP435
Vizitatori unici435
Sesiuni unice920
Vizitatori reveniti130
Ricosare305
Rata Ricosare70.1%
Afisari de pagina per vizitator10.4
Sesiuni per vizitator2.1
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina134385
Gazde IP10268
Vizitatori unici9655
Sesiuni unice30066
Vizitatori reveniti4971
Ricosare5297
Rata Ricosare51.6%
Afisari de pagina per vizitator13.9
Sesiuni per vizitator3.1
Vizitatori per gazda IP0.9
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina3815397
Gazde IP518864
Vizitatori unici621855
Sesiuni unice1304577
Vizitatori reveniti518405
Ricosare5297
Rata Ricosare51.6%
Afisari de pagina per vizitator6.1
Sesiuni per vizitator2.1
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2017-12-0600:02:00
2017-12-07
2017-12-08
2017-12-0900:03:27
2017-12-1000:00:00
2017-12-1100:01:29
2017-12-12

Top site-uri

Computere si Internet1
Per ansamblu9
 
Promoveaza cu GoStats