Sumar

http://gostats.ro — GoStats.ro pro demo version

Ultimul update — 02:25:10 (14 oră 35 min 46 sec în urmă)
Urmatorul update — 02:25:14
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina547624256149611343853815064
Gazde IP68236547010268518845
Vizitatori unici6824054729655621838
Sesiuni unice91229414994300661304526
Vizitatori reveniti570-15-31464971518405
Ricosare11251832452975297
Rata Ricosare16.7%12.5%100.0%141.7%64.3%68.9%51.6%51.6%
Afisari de pagina per vizitator9.09.51.010.64.110.513.96.1
Sesiuni per vizitator1.51.51.02.41.02.13.12.1
Vizitatori per gazda IP1.01.01.01.10.61.00.91.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina2
Gazde IP2
Vizitatori unici2
Sesiuni unice2
Vizitatori reveniti
Ricosare2
Rata Ricosare100.0%
Afisari de pagina per vizitator1.0
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

Astazi

(Mon, 11 Dec 2017 17:00:56)
Afisari pagina54
Gazde IP6
Vizitatori unici6
Sesiuni unice9
Vizitatori reveniti5
Ricosare1
Rata Ricosare16.7%
Afisari de pagina per vizitator9.0
Sesiuni per vizitator1.5
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina425
Gazde IP36
Vizitatori unici40
Sesiuni unice94
Vizitatori reveniti-15
Ricosare51
Rata Ricosare141.7%
Afisari de pagina per vizitator10.6
Sesiuni per vizitator2.4
Vizitatori per gazda IP1.1
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina4961
Gazde IP470
Vizitatori unici472
Sesiuni unice994
Vizitatori reveniti146
Ricosare324
Rata Ricosare68.9%
Afisari de pagina per vizitator10.5
Sesiuni per vizitator2.1
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina134385
Gazde IP10268
Vizitatori unici9655
Sesiuni unice30066
Vizitatori reveniti4971
Ricosare5297
Rata Ricosare51.6%
Afisari de pagina per vizitator13.9
Sesiuni per vizitator3.1
Vizitatori per gazda IP0.9
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina3815064
Gazde IP518845
Vizitatori unici621838
Sesiuni unice1304526
Vizitatori reveniti518405
Ricosare5297
Rata Ricosare51.6%
Afisari de pagina per vizitator6.1
Sesiuni per vizitator2.1
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2017-12-05
2017-12-0600:02:00
2017-12-07
2017-12-08
2017-12-0900:03:27
2017-12-1000:00:00
2017-12-1100:00:51

Top site-uri

Computere si Internet1
Per ansamblu9
 
Promoveaza cu GoStats