Sumar

http://gostats.ro — GoStats.ro pro demo version

Ultimul update — Thu, 15 Feb 2018 00:43:10 (3 zi 4 oră 14 min 8 sec în urmă)
Urmatorul update — 00:43:11
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina629492484025831123013836147
Gazde IP52463043608603520505
Vizitatori unici62962933348043623263
Sesiuni unice6293512519762252451309303
Vizitatori reveniti14-9-11-21083562518969
Ricosare4191541625250415041
Rata Ricosare80.0%79.2%250.0%136.7%77.3%70.0%58.6%58.6%
Afisari de pagina per vizitator1.01.08.28.65.57.714.06.2
Sesiuni per vizitator1.01.05.84.32.82.33.12.1
Vizitatori per gazda IP1.21.21.01.00.50.90.91.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina49
Gazde IP6
Vizitatori unici6
Sesiuni unice35
Vizitatori reveniti-9
Ricosare15
Rata Ricosare250.0%
Afisari de pagina per vizitator8.2
Sesiuni per vizitator5.8
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

Astazi

(Sun, 18 Feb 2018 04:57:18)
Afisari pagina6
Gazde IP5
Vizitatori unici6
Sesiuni unice6
Vizitatori reveniti1
Ricosare4
Rata Ricosare80.0%
Afisari de pagina per vizitator1.0
Sesiuni per vizitator1.0
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina248
Gazde IP30
Vizitatori unici29
Sesiuni unice125
Vizitatori reveniti-11
Ricosare41
Rata Ricosare136.7%
Afisari de pagina per vizitator8.6
Sesiuni per vizitator4.3
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina2583
Gazde IP360
Vizitatori unici334
Sesiuni unice762
Vizitatori reveniti108
Ricosare252
Rata Ricosare70.0%
Afisari de pagina per vizitator7.7
Sesiuni per vizitator2.3
Vizitatori per gazda IP0.9
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina112301
Gazde IP8603
Vizitatori unici8043
Sesiuni unice25245
Vizitatori reveniti3562
Ricosare5041
Rata Ricosare58.6%
Afisari de pagina per vizitator14.0
Sesiuni per vizitator3.1
Vizitatori per gazda IP0.9
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina3836147
Gazde IP520505
Vizitatori unici623263
Sesiuni unice1309303
Vizitatori reveniti518969
Ricosare5041
Rata Ricosare58.6%
Afisari de pagina per vizitator6.2
Sesiuni per vizitator2.1
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-02-12
2018-02-13
2018-02-1400:00:50
2018-02-1500:00:57
2018-02-16
2018-02-1700:00:07
2018-02-1800:00:00

Navigatoare

Firefox 52.02
Unknown2
Google Chrome 64.0.3264.01

Top site-uri

Nicio activitate
Contul a fost mutat la Computere si Internet
 
Promoveaza cu GoStats