Sumar

http://gostats.ro — GoStats.ro pro demo version

Ultimul update — Wed, 20 Jun 2018 18:02:21 (2 zi 7 oră 47 min 28 sec în urmă)
Urmatorul update — 18:02:25
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina000100161018624123858747
Gazde IP0001722185338522711
Vizitatori unici0001522125143625331
Sesiuni unice000244312147601314993
Vizitatori reveniti0007156951519672
Ricosare00010116243874387
Rata Ricosare0.0%0.0%0.0%58.8%21.5%74.3%82.2%82.2%
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.06.72.44.812.16.2
Sesiuni per vizitator0.00.00.01.60.41.52.92.1
Vizitatori per gazda IP0.00.00.00.90.31.01.01.2

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Sat, 23 Jun 2018 01:49:49)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Vizitatori reveniti
Ricosare
Rata Ricosare
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina100
Gazde IP17
Vizitatori unici15
Sesiuni unice24
Vizitatori reveniti7
Ricosare10
Rata Ricosare58.8%
Afisari de pagina per vizitator6.7
Sesiuni per vizitator1.6
Vizitatori per gazda IP0.9
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina1018
Gazde IP218
Vizitatori unici212
Sesiuni unice312
Vizitatori reveniti56
Ricosare162
Rata Ricosare74.3%
Afisari de pagina per vizitator4.8
Sesiuni per vizitator1.5
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina62412
Gazde IP5338
Vizitatori unici5143
Sesiuni unice14760
Vizitatori reveniti951
Ricosare4387
Rata Ricosare82.2%
Afisari de pagina per vizitator12.1
Sesiuni per vizitator2.9
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina3858747
Gazde IP522711
Vizitatori unici625331
Sesiuni unice1314993
Vizitatori reveniti519672
Ricosare4387
Rata Ricosare82.2%
Afisari de pagina per vizitator6.2
Sesiuni per vizitator2.1
Vizitatori per gazda IP1.2
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-06-1700:00:00
2018-06-18
2018-06-19
2018-06-20
2018-06-21
2018-06-22
2018-06-23

Top site-uri

Nicio activitate
Contul a fost mutat la Computere si Internet
 
Promoveaza cu GoStats