Sumar

http://gostats.ro — GoStats.ro - free demo version

Ultimul update — Tue, 22 May 2018 15:08:25 (2 zi 5 oră 22 min 26 sec în urmă)
Urmatorul update — 15:08:25
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina000366112598953683508
Gazde IP0003095636490456
Vizitatori unici0003085477737580
Sesiuni unice0004011141071256095
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.012.03.114.010.95.0
Sesiuni per vizitator0.00.00.01.30.41.42.61.7
Vizitatori per gazda IP0.00.00.01.00.30.91.01.5

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Thu, 24 May 2018 20:30:52)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina36
Gazde IP3
Vizitatori unici3
Sesiuni unice4
Afisari de pagina per vizitator12.0
Sesiuni per vizitator1.3
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina112
Gazde IP9
Vizitatori unici8
Sesiuni unice11
Afisari de pagina per vizitator14.0
Sesiuni per vizitator1.4
Vizitatori per gazda IP0.9
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina59895
Gazde IP5636
Vizitatori unici5477
Sesiuni unice14107
Afisari de pagina per vizitator10.9
Sesiuni per vizitator2.6
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina3683508
Gazde IP490456
Vizitatori unici737580
Sesiuni unice1256095
Afisari de pagina per vizitator5.0
Sesiuni per vizitator1.7
Vizitatori per gazda IP1.5
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-05-18
2018-05-1900:16:47
2018-05-20
2018-05-21
2018-05-22
2018-05-23
2018-05-24

Top site-uri

Nicio activitate
Contul a fost mutat la Computere si Internet
 
Promoveaza cu GoStats