Sumar

http://gostats.ro — GoStats.ro - free demo version

Ultimul update — 15:39:00 (1 sec în urmă)
Urmatorul update — 15:39:01
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina000000173893688772
Gazde IP0000001784491125
Vizitatori unici0000001757738266
Sesiuni unice00000038241257568
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.00.00.00.09.95.0
Sesiuni per vizitator0.00.00.00.00.00.02.21.7
Vizitatori per gazda IP0.00.00.00.00.00.01.01.5

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Thu, 20 Sep 2018 15:39:01)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina17389
Gazde IP1784
Vizitatori unici1757
Sesiuni unice3824
Afisari de pagina per vizitator9.9
Sesiuni per vizitator2.2
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina3688772
Gazde IP491125
Vizitatori unici738266
Sesiuni unice1257568
Afisari de pagina per vizitator5.0
Sesiuni per vizitator1.7
Vizitatori per gazda IP1.5
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-09-14
2018-09-15
2018-09-16
2018-09-17
2018-09-18
2018-09-19
2018-09-20

Top site-uri

Nicio activitate
Contul a fost mutat la Computere si Internet
 
Promoveaza cu GoStats