Sumar

http://gostats.ro — GoStats.ro - free demo version

Ultimul update — 17:54:12 (18 oră 49 min 4 sec în urmă)
Urmatorul update — 17:54:13
AstaziEstimareIeri7 zileMedia sapt.30 zile12 luniTotal
Afisari pagina00120501175553657620
Gazde IP0001089447488074
Vizitatori unici0001079180735399
Sesiuni unice0012015262011249610
Afisari de pagina per vizitator0.00.00.02.00.27.112.85.0
Sesiuni per vizitator0.00.00.02.00.22.12.91.7
Vizitatori per gazda IP0.00.00.01.00.20.91.01.5

Persoane in ultimele 30 zile



Vizitatori uniciEstimare

Ultimele 30 zile
3DGraphZonaPachete Diagrame
Ultimele 30 zile

Ieri

Afisari pagina1
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice1
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

Astazi

(Sat, 20 Jan 2018 12:43:16)
Afisari pagina
Gazde IP
Vizitatori unici
Sesiuni unice
Afisari de pagina per vizitator
Sesiuni per vizitator
Vizitatori per gazda IP
Vizitatori unici

7 zile

Afisari pagina2
Gazde IP1
Vizitatori unici1
Sesiuni unice2
Afisari de pagina per vizitator2.0
Sesiuni per vizitator2.0
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

30 zile

Afisari pagina50
Gazde IP8
Vizitatori unici7
Sesiuni unice15
Afisari de pagina per vizitator7.1
Sesiuni per vizitator2.1
Vizitatori per gazda IP0.9
Vizitatori unici

12 luni

Afisari pagina117555
Gazde IP9447
Vizitatori unici9180
Sesiuni unice26201
Afisari de pagina per vizitator12.8
Sesiuni per vizitator2.9
Vizitatori per gazda IP1.0
Vizitatori unici

Total

Afisari pagina3657620
Gazde IP488074
Vizitatori unici735399
Sesiuni unice1249610
Afisari de pagina per vizitator5.0
Sesiuni per vizitator1.7
Vizitatori per gazda IP1.5
Vizitatori unici

Average time on site

Average time on site
2018-01-14
2018-01-15
2018-01-1600:00:00
2018-01-17
2018-01-18
2018-01-19
2018-01-20

Top site-uri

Nicio activitate
Contul a fost mutat la Computere si Internet
 
Promoveaza cu GoStats